Działka komercyjna, ul. Barska

Barska, Nowy Sącz, małopolskie

  • 199 000 zł
  • 2 314 m²
  • 86 zł/m²

Zdjęcie

Anna Oleksy

Skontaktuj się

Działka komercyjna, ul. Barska

Barska, Nowy Sącz, małopolskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

199 000 zł

2 314 m²

86 zł/m²

Działka komercyjna, ul. Barska

Zaktualizowane: 15 maja 2026

199 000 zł 2 314 m² 86 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 199 000 zł (86 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: usługowa, 2 314 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 57m; szerokość: 26m; teren płaski, teren pochyły, teren zróżnicowany
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz
  • Źródło: biuro nieruchomości: KLIMCZAK NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: KN571559

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WYJĄTKOWA DZIAŁKA POD DOM LUB BIZNES - UL. BARSKA, NOWY SĄCZ

Szukasz miejsca, które łączy miejską wygodę z ciszą i zielenią? Ta oferta jest dla Ciebie. Prezentujemy działkę o powierzchni 23 arów, położoną w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Nowego Sącza - przy ul. Barskiej. (...)

Agent

Anna Oleksy

786 334...

786 334 249

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

786 334...

786 334 249

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości