dowolna

Domy z aneksem kuchennym Nowy Sącz - Lista ofert sprzedaży i najmu

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łącznik

Gorzków,Nowy Sącz

430 000 zł224 m² 1 923,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam lub zamienię z dopłatą na szeregówkę lub blizniak w okolicach N Sącza. studnia głębinowa, stolarka Dako, dachówka Creaton, budowany z Porotherm 30 plus 10 cm ocieplenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Nowy Sącz,małopolskie

480 000 zł249 m² 1 927,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Pozostały do sprzedaży 2 budynki w zabudowie szeregowej (na każdy oddzielna księga wieczysta) w stanie deweloperskim wraz z działką w cenie 480 000,00 złotych. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

345 000 zł184 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam wolno stojący dom parterowy z użytkowym poddaszem 184m powierzchni użytkowej w stanie deweloperskim z piecem i grzejnikami. Budynek na ogrodzonej 8a działce. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podwale

Gołąbkowice,Nowy Sącz

1 950 000 zł400 m² 4 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Położona w najlepszej lokalizacji Nowego Sącza, na osiedlu Gołąbkowice, przy ulicy Podwale (boczna ul. Jamnickiej). Rezydencja położona jest na 65 arowej działce w malowniczym, zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Juranda

Zawada,Nowy Sącz

420 000 zł149 m² 2 818,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ostatnie domy na srzedaż Firma Deweloperska roz-rum oferuje domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. -powierzchnia domu 149 m , 5 pokoi -optymalnie zaprojektowane funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Barbackiego

Wólki,Nowy Sącz

495 000 zł181 m² 2 734,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Nieruchomość w Nowym Sączu przy ul. Barbackiego, w spokojnej dzielnicy Wólki z wygodnym dojazdem, blisko centrum. Budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Juranda

Zawada,Nowy Sącz

420 000 zł149 m² 2 818,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Juranda

Zawada,Nowy Sącz

420 000 zł149 m² 2 818,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Juranda

Zawada,Nowy Sącz

420 000 zł149 m² 2 818,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jamnica

Jamnica,Nowy Sącz

240 000 zł240 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:130 m²

Dom wolno stojący z poddaszem kryty dachówką o powierzchni 160 m2+(piwnice,garaż 240m2 pow.całkowitej) 4 pokoje, duży salon połączony z aneksem kuchennym, 3 łazienki, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzeziny

Nowy Sącz,małopolskie

570 000 zł160 m² 3 558,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Nowy dom - wolno stojący z użytkowym poddaszem z roku 2008, położony w Nowym Sączu na obrzeżach miasta. Bardzo cicha i spokojna okolica domów jednorodzinnych, dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Juranda

Zawada,Nowy Sącz

420 000 zł149 m² 2 818,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Więcej na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Barbackiego

Wólki,Nowy Sącz

361 000 zł181 m² 1 994,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

365 000 zł181 m² 2 016,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Dom W zabudowie szeregowej -stan deweloperski- sprzedaż Powierzchnia - 181 m2 pow. całkowitej, działka 1,6 ara Lokalizacja Nowy Sącz, wólki Proponowana cena sprzedaży 365.000 zł/całość Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

600 000 zł400 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom nowo wybudowany w cichej i spokojnej okolicy 5 km od centrum miasta, wybudowany z dobrych materiałów położony na działce 0,14 h w całostki ogrodzonej i zagospodarowanej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

745 000 zł124 m² 6 008,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom nowowybudowany z maxa, dachówka, najwyższej jakości elementy zarówno budowlane jak i wykończeniowe, stacja uzdatniania wody, kominek z płaszczem wodnym, piec Vailant,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Barbackiego

Wólki,Nowy Sącz

299 000 zł181 m² 1 651,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Nowym Saczu na osiedlu Wólki, blisko centrum. Parterowy z poddaszem użytkowym, oddzielony od nastepnego budynku styropianem /podwójnej grubości.