dowolna

Domy wybudowane metodami tradycyjnymi Nowy Sącz - Lista anonsów

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Nowy Sącz

Zawada,Nowy Sącz

3 600 zł120 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, położoną w spokojnej dzielnicy Zawada w Nowym Sączu. Osiedle otaczające dom składa się głównie z domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dunajcowa

Helena,Nowy Sącz

635 000 zł117 m² 5 431,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Ostatni wolny dom - A1! Ul.Dunajcowa 159/1 - BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA! Apartament NR A1 UL.Dunajcowa 159/1 pow.użytkowa -(116.90 m2) -Działka ( 198 m2 ) Kontakt i sprzedaż bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dunajcowa

Nowy Sącz,małopolskie

635 000 zł117 m² 5 431,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Ostatni wolny dom - A1 - Ul.Dunajcowa 159/1- BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA! Dunajcowa Park to projekt realizowany przez Spółkę Lach Development w oparciu o zabudowę domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Bema

Wólki,Nowy Sącz

749 000 zł95 m² 7 884,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Sprzedam bezczynszowy segment środkowy (pełna własność z księgą wieczystą bez obciążeń), pow. 95 m2, parter/i piętro/ poddasze, balkon, dwa miejsca postojowe, ogródek. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jamnicka

Nowy Sącz,małopolskie

2 650 000 zł232 m² 11 401,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 710 m²

Willa na sprzedaż, nowy Sącz ul. Jamnicka. Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom wolnostojący, który czeka gotowy na nowych mieszkańców, ceniących sobie wygodę, jakość i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dunajcowa

Nowy Sącz,małopolskie

635 000 zł117 m² 5 427,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Nowe domy W zabudowie bliźniaczej ,dostępny od ręki - wykonany W tradycyjnej technologii ,pełna instalacja elektryczna ,fotovoltaiczna ,teletechniczna , alarmowa ,duże zadaszone tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

628 595 zł121 m² 5 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Aleja Podrzecze nowoczesne i ekologiczne domy w świetnej lokalizacji! Z przyjemnością przedstawiamy naszą ofertę domów na sprzedaż, położonych na urokliwych obrzeżach Nowego Sącza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

2 200 000 zł340 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Komfortowy dom z pięknym widokiem. Budynek zlokalizowany na działce widokowej ok 6km od centrum Nowego Sącza w cichej okolicy. Budynek dwukondygnacyjny z garażem dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zapolskiej

Nowy Sącz,małopolskie

2 400 000 zł310 m² 7 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Oferuję do sprzedania nieruchomość położoną w Nowym Sączu przy ul. Gabrieli Zapolskiej zabudowaną murowanym domem jednorodzinnym oraz murowanym garażem dwustanowiskowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Nowy Sącz

749 000 zł123 m² 6 089,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:794 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący z dużym, cichym ogrodem i osobnym, murowanym garażem z dodatkową pracownią/warsztatem na 8 arowej działce. Świetna lokalizacja - 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

628 595 zł121 m² 5 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Juranda

Zawada,Nowy Sącz

990 000 zł350 m² 2 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 m²

Sprzedam funkcjonalny dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny z 2 garażami o powierzchni użytkowej 245 m2 położony w atrakcyjnej części Nowego Sącza - przy ul. Juranda. Budynek posiada dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ziołowa

Nowy Sącz,małopolskie

499 000 zł249 m² 2 004,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

W naszej ofercie na sprzedaż przedstawiamy budynek mieszkalny znajdujący się w Nowym Sączu przy ul. Ziołowej 21. Nieruchomość wzniesiona na widokowej działce o powierzchni 1200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

650 000 zł318 m² 2 044,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Z nami kupisz najtaniej, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 35 lat na rynku! Do sprzedania atrakcyjny i funkcjonalny dom, do wykończenia, dwie kondygnacje. Na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wieniawy-Długoszowskiego

Gołąbkowice,Nowy Sącz

2 450 000 zł220 m² 11 136,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dzień dobry, do sprzedania nowy dom wolnostojący jednorodzinny na ulicy Długoszowskiego w Nowym Sączu w pełni umeblowany i wyposażony o powierzchni użytkowej 205m2. Wysoki standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

1 900 000 zł240 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowy dom , umeblowany W pełni wyposażony , bezkosztowy/samodzielny ,pompa ciepła vailant ogrzewanie/chłodzenie ,rekuperacja vailant, fo-towoltaika 10 kw. Własne stacja uzdatniania wody , własna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Kaduk,Nowy Sącz

990 000 zł115 m² 8 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 115 m2, zlokalizowany w cichej i spokojnej a zarazem dobrze skomunikowanej części ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nawojowska

Zawada,Nowy Sącz

660 000 zł101 m² 6 534,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Sprzedam dom, bliźniak w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 101 m. Przed domem znajdują się 2miejsca parkingowe. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie - do wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Juranda

Zawada,Nowy Sącz

1 090 000 zł350 m² 3 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 m²

Dom wolnostojący w bardzo popularnej dzielnicy mieszkaniowej Sprzedam funkcjonalny dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny z 2 garażami o powierzchni użytkowej 245 m2 położony przy ul. Juranda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rzemieślnicza

Kilińskiego,Nowy Sącz

720 000 zł212 m² 3 396,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Polecam jednorodzinny jednopiętrowy z przyziemiem o pow. 212 m2 / 160 m2 użytkowej z garażem wolnostojącym 24 m2 na działce 475 ara. Budynek ogrodzony ogrodzenie murowano segmentowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

799 000 zł106 m² 7 537,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:196 m²

Dom do zamieszkania. Umeblowany i wyposażony gotowy do zamieszkania! Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, narożny, zlokalizowany w Chełmcu przy ulicy Sicie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

1 900 000 zł235 m² 8 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Gdy w 2015 r. cała Polska poszukuje złotego pociągu, na wzniesieniu w Nowym Sączu powstaje Dream House. W sześciu słowach: spokój / Blisko centrum / Widok / Funkcjonalność / Zielono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dunajcowa

Nowy Sącz,małopolskie

555 000 zł119 m² 4 663,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Dunajcowa Park to projekt realizowany przez Spółkę Lach Development w oparciu o zabudowę domów jednorodzinnych. Inwestycja to nowoczesne i najbardziej prestiżowe osiedle w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zawada

Zawada,Nowy Sącz

359 000 zł176 m² 2 039,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej Nowy Sącz Zawada bez prowizji od kupującego! bez podatku pcc 2 % do U. Skarbowego 6 budynków w zabudowie bliźniaczej W razie zainteresowania, prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wieniawy-Długoszowskiego

Gołąbkowice,Nowy Sącz

1 200 000 zł325 m² 3 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom 3-kondygnacyjny, murowany, kryty dachówką, powierzchnia 325m kw. z 1996r. W pełni umeblowany, łącznie 21 pomieszczeń w tym garaż, 3 łazienki, 2 kuchnie, garderoba, kominek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nawojowska

Millenium,Nowy Sącz

490 000 zł166 m² 2 951,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Do sprzedania dom położony w Nowym Sączu przy ul. Nawojowskiej 10, na działce o powierzchni 4,2a obecnie o charakterze mieszkalno usługowym. Budynek wykonany w technologii murowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tarnowska

Nowy Sącz,małopolskie

400 000 zł174 m² 2 300,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Działka o pow. 0,0703ha usytuowana w terenie płaskim w osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Tarnowskiej. Działka nie ogrodzona i nie zagospodarowana w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Węgierska

Biegonice,Nowy Sącz

510 000 zł250 m² 2 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 376 m²

Wystawiam na sprzedaż dwie nieruchomości ( najchętniej sprzedaż w całości ) położone w Nowym Sączu ( 1 kilometr od Starego Sącza ). Poniżej opis budynków, działki oraz lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Juranda

Zawada,Nowy Sącz

400 000 zł149 m² 2 684,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż ostatni dom jednorodziny w zabudowie bliźniaczej. - powierzchnia domu 149 m - 5 pokoi w tym 4 sypialnie - 5 arowa działka - Nowy Sącz, ul. Juranda 21,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Podwale

Falkowa,Nowy Sącz

1 510 000 zł400 m² 3 775 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Przedmiotem sprzedaży jest całoroczna rezydencja o pow. 350m2 na działce 65- arowej, w dzielnicy willowej Nowego Sącza - Falkowa.Ceny działek w tej dzielnicy zaczynają sie od 20 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Juranda

Zawada,Nowy Sącz

400 000 zł149 m² 2 684,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Juranda

Zawada,Nowy Sącz

440 000 zł149 m² 2 953,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Centrum,Nowy Sącz

420 000 zł196 m² 0,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Płacisz za 170 m , a możesz mieć aż 200m. Dzięki możliwości zaadaptowania poddasza, możesz uzyskać aż 26m dodatkowej powierzchni. Nie musisz robić tego już teraz! Wyjątkowo konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

495 000 zł120 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny z garażem 120 m2 na przedmieściach Nowego Sącza w Wielogłowach. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej (pustak max + styropian 10 cm) częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Juranda

Zawada,Nowy Sącz

440 000 zł149 m² 2,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

495 000 zł120 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

495 000 zł120 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Zdrojowa

Nowy Sącz,małopolskie

780 zł88 m² 8,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, po odświeżeniu w 2010r,łazienka po generalnym remoncie.Drzwi wejściowe nowe. POmieszczenia przechodnie: 3 pokoje, kuchnia, łazienka dostępna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Juranda

Zawada,Nowy Sącz

440 000 zł149 m² 2 953,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grunwaldzka

Nowy Sącz,małopolskie

1 275 300 zł362 m² 3 522,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom w Nowym Sączu ul. Grunwaldzka z 6-cioma mieszkaniami. Każde mieszkanie wyposażone w piec gazowy na ciepłą wodę i centralnego ogrzewania z indywidualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łącznik

Gorzków,Nowy Sącz

430 000 zł224 m² 1 923,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam lub zamienię z dopłatą na szeregówkę lub blizniak w okolicach N Sącza. studnia głębinowa, stolarka Dako, dachówka Creaton, budowany z Porotherm 30 plus 10 cm ocieplenie,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij