dowolna

Domy przy rzece Nowy Sącz - Lista ofert sprzedaży domów nad rzeką

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podwale

Gołąbkowice,Nowy Sącz

1 950 000 zł400 m² 4 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Położona w najlepszej lokalizacji Nowego Sącza, na osiedlu Gołąbkowice, przy ulicy Podwale (boczna ul. Jamnickiej). Rezydencja położona jest na 65 arowej działce w malowniczym, zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Barbackiego

Wólki,Nowy Sącz

495 000 zł181 m² 2 734,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Nieruchomość w Nowym Sączu przy ul. Barbackiego, w spokojnej dzielnicy Wólki z wygodnym dojazdem, blisko centrum. Budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pilotów

Helena,Nowy Sącz

390 000 zł120 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom w Nowym Sączu w cichej i spokojnej dzielnicy, dom do remontu lub odnowienia, cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podgórska

Kochanowskiego,Nowy Sącz

520 000 zł179 m² 2 905,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni 134m2 + 45m2 garaż dwustanowiskowy. Położony na bardzo ładnie zagospodarowanej działce o pow. 8 ar. Dom zlokalizowany przy ulicy Podgórskiej. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jamnica

Jamnica,Nowy Sącz

240 000 zł240 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:130 m²

Dom wolno stojący z poddaszem kryty dachówką o powierzchni 160 m2+(piwnice,garaż 240m2 pow.całkowitej) 4 pokoje, duży salon połączony z aneksem kuchennym, 3 łazienki, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

238 000 zł96 m² 2 479,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam budynek 75 m na ogrodzonej 500 m działce w Nowym Sączu dzielnica Chełmiec. Media: śiła,prąd woda,kanalizacja,c.o,klimatyzacja,monitoring,gaz na działce. W budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Barska

Barskie,Nowy Sącz

480 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom drewniany po kapitalnym remoncie, dodatkowo ogrzewanie kominkiem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Podgórska

Przetakówka,Nowy Sącz

800 zł60 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom 3 pokoje, kuchnia, łazienka, ogrzewanie centralne gazowe,woda i kanalizacja miejska. Kuchnia umeblowana z lodówką,istnieje możliwość częściowego umeblowania pokoi i podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Barbackiego

Wólki,Nowy Sącz

299 000 zł181 m² 1 651,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Nowym Saczu na osiedlu Wólki, blisko centrum. Parterowy z poddaszem użytkowym, oddzielony od nastepnego budynku styropianem /podwójnej grubości.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij