Ogłoszenie archiwalne

Dom Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

  • 1 499 000 zł
  • 1 004 m²
  • 1 493,03 zł/m²

Dom Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

zaktualizowane:
19 października 2020

1 499 000 zł

1 004 m²

1 493,03 zł/m²

Dom Nowy Sącz

Zaktualizowane: 19 października 2020

1 499 000 zł 1 004 m² 1 493,03 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
8
Powierzchnia działki:
4 400 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
1994

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

8

Powierzchnia działki:

4 400 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

1994

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 499 000 zł (1 493,03 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 1 004 m², 8 pokoi, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1994
  •   materiał budowy: cegła
  • Działka: 4 400 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 154 m²
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: własne
  • Bezpieczeństwo: alarm
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Luxury Estates, zaktualizowane: 19.10.2020
  •   numer ogłoszenia: 1/10585/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom z basenem i hale produkcyjno-magazynowe na sprzedaż Nowy Sącz/Podrzecze.
Oferujemy na sprzedaż obiekt mieszkalno- warsztatowo- magazynowo biurowy , położony w Podrzeczu (koło Nowego Sącza). Nieruchomość znajduje się praktycznie na granicy Podrzecza ze Świniarskiem w bliskim ale nieuciążliwym sąsiedztwie (ok.100 m) zachodniej obwodnicy Nowego Sącza

NIERUCHOMOŚĆ świetnie nadaje się do prowadzenie działalności gospodarczej np. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Pełna oferta biura

Wysyłanie wiadomości